fale
Jak to robimy?

Na każdym etapie projektu korzystamy z najlepszych strategii i metod, aby zapewnić maksymalną efektywność wdrażanych rozwiązań.

Unikalna metodologia Soft Sytems Thinking jest tym, co nadaje prawdziwą i niespotykaną dotąd wartość. Płynne przenikanie się różnych metodologii, koncentrujące się na procesach i człowieku, zapewnia naszym rozwiązaniom dużo większą skuteczność.


Zacznij dziś
Design Thinking

Na początku używamy metodologii Design Thinking, która ze względu na swój uniwersalny charakter jest szeroko stosowana wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z tak zwanymi “miękkimi problemami”. Czyli takimi, które nie mają jednego oczywistego rozwiązania lub sztywnej struktury. Na tym etapie prowadzimy warsztaty, definiujemy bariery, wąskie gardła i analizujemy obszary warte ulepszenia.

Lean startup

Wkraczamy w fazę eksperymentu. Na tym etapie znamy potrzeby, oczekiwania i ograniczenia Twojej firmy. Opracowujemy produkt eksperymentalny – stale testując go, badając i mierząc kluczowe wskaźniki wydajności w celu znalezienia optymalnego rozwiązania.

Agile

Następnie wchodzimy w fazę rozwoju. Planujemy prace projektowe, realizujemy zamierzone działania i sukcesywnie dostarczamy rozwiązania, które poddawane są weryfikacji i ocenie.

DevOps

Finalnie, dzięki metodologii DevOps jesteśmy w stanie wdrażać projekty bez przestojów operacyjnych. Minimalizujemy ryzyko wystąpienia niepotrzebnych kosztów wdrożenia przy jednoczesnym zwiększeniu szybkości wprowadzania nowych rozwiązań.

Soft Systems Thinking

SST korzysta ze wszystkich metod wymienionych powyżej. Uwzględnia coś, czego nie dostrzegają inne metodologie, mianowicie różne potrzeby wszystkich uczestników procesu i ich style myślenia. Co jest niezwykle ważne, SST wykorzystuje wiedzę i doświadczenie wszystkich osób zaangażowanych w tzw. problem-solving.
Sprawdź ceny

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o tym co ważne dla ciebie!
Chat
Czy masz jakieś pytania?
Zadaj je teraz:
Chat
Telefon
Zadzwoń do nas
+48 22 263 03 42lub my zadzwonimy:
Zostaw swój numer