Bezpieczeństwo

Czytając to, możesz się zastanawiać, czy Twoja organizacja potrzebuje wirtualnego dyrektora ds. bezpieczeństwa informacji virtual CISO – specjalisty, który zajmie się całością bezpieczeństwa firmy.

 
Oto najistotniejsze wartości, jakich dostarcza vCISO, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu sukcesu i bezpieczeństwa. Kluczową zaletą wynajmu wirtualnego CISO jest to, że otrzymujesz taką samą wiedzę i możliwości jak w przypadku CISO w pełnym wymiarze czasu pracy, ale nie masz problemów ze stałymi kosztami, zatrudnieniem, czy też szkoleniami. Rolą CISO jest mówić o systemach IT i zgodności z prawem oraz tłumaczyć tę wiedzę zespołom, co przekłada się na wysokie umiejętności interpersonalne oraz techniczne,  jak również fachową wiedzę  z obszaru cybersecurity. To połączenie pomaga firmom chronić swoje systemy i podążać w kierunku bezpiecznej przyszłości.

Korzyści z bezpieczeństwa

  • Zapewnienie bezpieczeństwa przed cyberatakami
  • Zapewnienie kontynuacji ciągłości działania firmy
  • Ochrona swoich cennych danych i zasobów
  • Przewidywanie przyszłych wyzwań w zakresie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami
  • Całościowa ocena ryzyka działania organizacji

Zacznij dziś

Szczegóły

VCISO

Wirtualny dyrektor ds. bezpieczeństwa informacji (vCISO) pomaga organizacjom chronić ich infrastrukturę, dane, ludzi i klientów. vCISO jest najlepszym ekspertem ds. bezpieczeństwa, który buduje program bezpieczeństwa cybernetycznego organizacji klienta. Wirtualny CISO współpracuje z istniejącymi zespołami zarządzającymi i technicznymi.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o tym co ważne dla ciebie!
Czy masz jakieś pytania?
Zadaj je teraz:
Chat
Zadzwoń do nas
+48 22 263 03 42lub my zadzwonimy:
Zostaw swój numer